Саджанці малини «Дельніва»

MAL-01-00-01
125,00
грн.
Делніва – новий ранній ремонтантний сорт малини польської селекції. Ягода достигає одночасно з сортом Полка. Сорт виведено селекційним центром Niwa Hodowla Roślin Jagodowych у Бжезні (Польща). Сорт отримано в результаті схрещування сортів Туламін, Полана, Херітедж та Полка.
Пагони невисокі, середньою висотою близько 1,5 м. Молоді та дорослі пагони світло-зеленого забарвлення, містять шипи.
Ягода крупна та дуже крупна (більша, ніж у сорту Полка), середньою вагою близько 6 г, до кінця сезону збору ягода дещо дрібнішає. Ягода конусоподібної форми, привабливого яскраво-червоного кольору (не темніє після збору), щільна, блискуча. Смак ягоди дуже хороший (Brix – 11.3). Високий відсоток ягоди першого класу. Ягода легко відокремлюється від плодоложа, завдяки чому підвищується продуктивність збору урожаю.
Сорт придатний для вирощування як в відкритому грунті так і під укриттям (плівкові тунелі).
Під час виробничих випробувань в Польщі сорт Делніва продемонстрував хорошу стійкість до павутинного кліща та сірої гнилі.
Завдяки високій якості ягоди, хорошому смаку, транспортабельності та лежкості – ягода успішно може реалізовуватися як в свіжому вигляді, так і використовуватися для потреб промислової переробки та заморозки.

Вид: ремонтантна

Made on
Tilda