БОКС "ОРГАНІЧНІ ОБРОБКИ"

OB-01-00-04
780,00
грн.
990,00
грн.
В цьому боксі знаходяться органічні препарати, яких на 99% достатньо для обробки рослин від грибків і шкідників по сезону. Ціна препаратів окремо - 990грн. В боксі - 780грн.

Бітоксибацилін
Триходермін
Актофіт
Фітоспорин
Ліпосам

Для обробки грунту найкраще використовувати фітоспорин. Він знаходиться у вигляді пасти. Цю пасту необхідно розчинити у воді відповідно до інструкціі. Але якщо ви не збираєтесь використовувати весь розчин фітоспорину, то не використовуйте його для подальших обробок, так як в розчині без доступу кисню за декілька днів більшість бактерій загинуть і він не дасть бажаного результату. Тобто, зробили розчин - використали. А саму пасту можна зберігати довго.

Для профілактичної обробки рослин від грибків і шкідників я використовую суміш триходерміну і бітоксибациліну по 100мл на 10 літрів. До цієї суміші добавляю 80 мл актофіту, якщо потрібно обробити від паутинного кліща, колорадського жука, білокрилки. Біопрепарати дуже гарно діють, якщо вони застосовуються на молодих шкідників. Чів вони старше, тим гірше діють препарати. В таких випадках можна збільшити концентрацію актофіту до 100-120 мл на 10 літрів води.

Обробку від уже наявних шкідників необхідно повторити декілька разів через 3-4 дні.

Вода для обробки - обов'язково або дощова, або з природньої водойми, або відстояна із системи. Хлор негативно впливає на бактерії препаратів.

Профілактичні обробки роблю раз на тиждень, або якщо багато днів йдуть дощі, то раз на три дні.

Обробку потрібно робити або в похмуру погоду, або ввечері, щоб препарат швидко не випаровувався і не зазнавав впливу ультрафіолету сонця.

Краще використовувати прилипач ліпосам. Це речовина, яка дозволяє повністю змочити рослину розчином. Якщо його не використовувати, то не буде повного контакту, так як будуть утворюватись краплини па поверхні, знижуючи ефективність препаратів.
Made on
Tilda